Prezenty ślubne

Droga Młoda Paro! 
Jeżeli myślicie o przygotowaniu swojej listy prezentów ślubnych i szukacie pomysłów to zerknijcie na naszą propozycję. Może znajdziecie coś, co chcielibyście, aby stało się Waszym prezentem ślubnym. Organizacja ślubu i wesela jest dla par młodych nie lada wyzwaniem. Nie jest łatwo stworzyć listę wielu różnych prezentów, które chcielibyście otrzymać. Poza tym, każda para ma inne oczekiwania i wymagania, dlatego też warto stworzyć jak najbardziej osobistą listę. Dzięki DecoFakturze możecie stworzyć listę, która będzie wyjątkowa tak jak Wy!
Jest to niezwykle proste, wystarczy przyjść do naszego salonu na ulicy Długiej 26 w Bydgoszczy. Nasz personel z przyjemnością posłuży Wam pomocą i radą. U nas także znajdziecie szereg dodatków, które uczynią kompozycje stołu jeszcze piękniejszymi.
LISTA ŚLUBNA to świetny pomysł na doskonały prezent. Tworząc ją macie pewność, że dostaniecie dokładnie to o czym marzycie. Takie rozwiąznie jest też wielkim ułatwieniem dla najbliższej rodziny i gości. Wśród produktów z listy każdy bowiem znajdzie coś wyjątkowego i sam zadecyduje, jaką kwotę przeznaczy na prezent. To niezwykle istotne, ponieważ mając do dyspozycji nawet niewielką kwotę, możemy podarować piękny i ekskluzywny, a co najważniejsze oczekiwany upominek.
Przy zamówieniu prezentu ślubnego Młoda Para zawsze otrzymuje od nas specjalne warunki zakupu, a ponadto może liczyć na dodatkowy wartościowy prezent. Dodatkowo Para Młoda dostaje Kartę Stałego Klienta uprawniającą do dziesięcioprocentowej zniżki przy każdych zakupach! 
Copyright © 2012 by Inter-Comp.Pl

Facebook