Kaiser

Niemiecka manufaktura założona 1872 roku.Firma słynie z porcelanowych wazonów zarówno z białych,często biskwitowych jak i bardzo bogato dekorowanych.Kaiser oferuje produkty wysokiej jakości i trwałości.Subtelne wzory z firmy Kaiser-Porzellan - figurki, naczynia stołowe oraz inne wyjątkowe upominki – dla delektowania się każdą niezapomnianą chwilą . Każda ręcznie wykonana ma swoją indywidualną osobowość.
 
Produkty dedykowane są szczególnie dla tych, którzy rozkoszują się przyjemnościami życia. August Alboth, który zapoczątkował ozdabianie porcelany, założył firmę w 1872 roku. Jego następcy, obaj wytwórcy tradycyjnej porcelany, Willi Alboth i Georg Kaiser, rozpoczęli produkcję porcelany w 1928 roku.
Od 1970 roku Kaiser-Porzellan jest marka handlowa mającą ponad 100 lat tradycji, wyznającą, że "białe złoto" to skarb, który cieszy zmysły.
Celem firmy Kaiser-Porcelain zawsze było oferowanie konsumentowi wyboru produktów wysokiej jakości i trwałości, atrakcyjnych i funkcjonalnych prezentów oraz akcesoriów, które zaspokoją potrzeby codziennych czynności,

Copyright © 2012 by Inter-Comp.Pl

Facebook